HOTEL PETROVY KAMENY ★ ★ ★ ★ 

(Loučná nad Desnou,  Jeseníky)

Hotel Petrovy Kameny se nachází v samotném srdci úchvatné Národní přírodní rezervace, jen kousek pod vrcholem hory Praděd v CHKO Jeseníky. Hotel je nejvýše položený komplexní hotel v ČR a pyšní se nejčistším vzduchem v České Republice. Pobyt v takto vysoké nadmořské výšce v kombinaci s křišťálově čistým vzduchem se tak stává ozdravným.

Všechny ceny a objednávka

Hotel je nejvýše položený komplexní hotel v ČR a pyšní se nejčistším vzduchem v České Republice. Pobyt v takto vysoké nadmořské výšce v kombinaci s křišťálově čistým vzduchem se tak stává ozdravným.
Nejen horský resort s ideální polohou, ale také špičková gastronomie postavená na lokálních surovinách, fitness centrum s tělocvičnou a venkovním hřištěm s umělou trávou, a moderní wellness centrum s finskou, parní a infra saunou, Whirlpool a širokou nabídkou masáží.

Ubytování

Pokoje Deluxe:
Dvoulůžkové pokoje jsou orientovány na Petrovy kameny nebo na sever s výhledem na nejvyšší horu Jeseníků Praděd. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením , TV/SAT, Wi-Fi zdarma, fén, kvalitní kosmetika, kávovar a čajový set, župan k zapůjčení.
Pokoje Deluxe s balkonem:
Dvoulůžkové pokoje Deluxe rozšířené o privátní balkon, který vás uchvátí svým výhledem na Petrovy kameny a širé lesy chráněné krajinné oblasti. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, Wi-Fi zdarma, fén, kvalitní kosmetika, kávovar a čajový set, župan k zapůjčení a privátní krytý balkon. Do těchto pokoju lze přidat přistýlku.

Stravování

V ceně pobytu snídaně nebo polopenze dle druhu pobytu (snídaně a večeře formou bufetu). Možnost dokoupení obědů.

Slevy

Dítě do 7 let ZDARMA na přistýlce v pokoji Deluxe s balkonem

Příplatky

Pobyt se psem (na vyžádání, dle velikosti zvířete) 400 Kč/noc, platba na místě. Parkování 400 Kč/auto a noc, platba na místě. Rekreační poplatek 30 Kč / osoba a noc, platba na místě.

Nej atrakce v okolí

Pořádající cestovní kancelář:
DCK Rekrea Ostrava s.r.o.
IČ: 25379178

Podobní ubytovatelé

  • HOTEL DŽBÁN HOTEL DŽBÁN, Karlova Studánka - Hotel Džbán je umístěn v centru klimatických lázní Karlova Studánka v podhůří Hrubého Jeseníku, pod nejvyšším vrcholem Praděd (1 492 m ...

Všechny hotely

Levněji než v hotelu