HOTEL PRADĚD | turistika a lyžování ★ ★ ★ 

(Zlaté Hory,  Jeseníky)

Nově zrekonstruovaný Hotel Praděd*** se nachází v obci Zlaté Hory v podhůří Jeseníků.

Všechny ceny a objednávka

Hotel Praděd*** nabízí ubytování ve zrekonstruovaných pokojích a apartmánech. Součástí hotelu je restaurace, bar, wellness centrum (bazén s protiproudem, finská sauna, bylinná parní sauna, ochlazovací bazén, ledová sprcha, vířivka-whirlpool, fontánka s pitnou vodou, odpočívárna s lehátky, různé masáže), společenský sál a parkování u hotelu. Díky nabízeným službám je ideálním místem pro odpočinek, relaxaci či sportovní vyžití nebo zábavu. Na své si přijdou i milovníci zimních sportů, kteří mohou navštívit Ski areál Příčná s lanovkou, který je vzdálený cca 1 km od hotelu nebo sjezdovku s vlekem v Dolním Údolí, který je vzdálený cca 5 km od hotelu.

Ubytování

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích až čtyřlůžkových pokojích s TV/SAT, připojením k internetu přes Wi-Fi, telefonem, minibarem, vysoušečem vlasů a vlastním sociálním zařízením.

Stravování

V ceně pobytu polopenze (snídaně formou bufetu, večeře výrem ze dvou menu).

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na služby zdarma. Parkování zdarma.

Příplatky

Rekreační poplatek 15 Kč/osoba a den, platba na místě. Malé domácí zvíře 300 Kč/noc. Dětská postýlka – cena po celou délku pobytu 115 Kč / jednorázově.

Bonusy při objednávce ubytování na tomto webu


Nej atrakce v okolí

Pořádající cestovní kancelář:
DCK Rekrea Ostrava s.r.o.
IČ: 25379178

Pobyty

Podrobnější seznam pobytů...

Podobní ubytovatelé

  • PENZION V GRUNTĚ PENZION V GRUNTĚ, Zlaté Hory - Pobyt na zdravém vzduchu pro vaše děti? Prostředí Zlatých Hor a okolí Penzionu V Gruntě je dle odborníků přímo ideální pro děti i dospě...

Všechny hotely

Levněji než v hotelu